v  

ŠPORT INVALIDOV

državna prvenstva 2004

SPONZORJI
DONATORJI

 

home

aktualno ZŠIS panoge športniki novosti vsebina
koledarji tekmovanja rezultati sponzorji zgodovina arhiv povezave
FORUM - klepet s športniki
Olimpijski komite Slovenije Evropski Paraolimpijski komite Mednarodni Paraolimpjski komite Evropski olimpijski komite

razpisi

prvenstva
državna
mednarodna
druge prireditve

 

obvestila

 novosti

medalje

 

koledarji

prvenstva
državna
mednarodna
druge prireditve

 

rezultati

prvenstva
državna
mednarodna
druge prireditve

 

športniki

 

trenerji

 

športnik leta

športnik l. 2000

fotoreportaža

športnik l. 2001

fotoreportaža

športnik l. 2002

fotoreportaža

športnik l. 2003

fotoreportaža

 

panoge

alpsko smučanje

atletika

balinanje

bowling

dresurno jahanje

golbal

judo

kegljanje

kolesarjenje

košarka na vozičkih

košarka

mali maraton

mali nogomet

maraton

namizni tenis

odbojka

plavanje

sedeča odbojka

streljanje

šah

športni ribolov

tenis na vozičkih

tenis

Email Forum Gbook

 

XII. Paraolimpijske igre - Atene 2004 Zimske Paraolimpijske igre - Torino 2006 XIII. Paraolimijske igre - Peking 2008 Paraolimpijska reprezentanca - Atene 2004 Foto Galerija - Atene 2004

REZULTATI 2004

Rezultati državnega prvenstva v kegljanju

MOŠKI - PARAPLEGIKI

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

        1.            

CVAR LOJZE

LJUBLJANA

307

137

444

1.

        2.            

RUPNIK VIKTOR

LJUBLJANA

293

128

421

2.

        3.            

ČAUŠEVIČ HASAN

LJUBLJANA

196

120

416

3.

        4.            

KOTNIK SREČKO

SLOVENJ GRADEC

308

107

415

4.

        5.            

LASETZKY ALFRED

MARIBOR

281

115

396

5.

        6.            

KANC TONE

NOVO MESTO

267

117

384

6.

        7.            

JERNEJŠEK MIRAN

MARIBOR

287

94

381

7.

        8.            

PALAMETA EMIL

LJUBLJANA

284

86

370

8.

        9.            

BERNAŠEK ZLATKO

LJUBLJANA

264

100

364

9.

     10.            

SIMONIČ FRANC

MARIBOR

257

100

357

10.

     11.            

HRŽENJAK ROMAN

CELJE

296

80

349

11.

     12.            

ŠILAK SREČKO

MARIBOR

242

95

337

12.

     13.            

TABAK MARTIN

LJUBLJANA

230

89

319

13.

     14.            

BOROVNJAK FRANC

MURSKA SOBOTA

/

/

/

/

     15.            

FRANC JOŽEF

MURSKA SOBOTA

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

Opomba:  / ni nastopil

MOŠKI - DRUGE POŠKODBE K1

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

GAJIČ MILAN

LJUBLJANA - ŠIŠKA

351

151

502

1.

    2.                

KOPMAJER EDVARD

MEŽIŠKA DOLINA

341

156

497

2.

    3.                

 

 

 

 

 

 

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

MOŠKI - RUGE POŠKODBE K2

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

ŽNIDARIČ FRANC

MARIBOR

332

150

482

1.

    2.                

KOREN STANISLAV

ŠALEŠKA DOLINA

331

144

475

2.

    3.                

POLJANC FRANC

TRŽIČ

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

Opomba:  / ni nastopil

MOŠKI - DRUGE POŠKODBE K3

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

KARDINAR JANKO

MURSKA SOBOTA

302

109

411

1.

    2.                

GINDICIOSI IVAN

LJUBLJANA

296

113

409

2.

    3.                

STRŽINAR RAJKO

ŠKOFJA LOKA

282

113

395

3.

    4.                

HRIBAR IVAN

SEVNICA

281

110

391

4.

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

MOŠKI - DRUGE POŠKODBE K4

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

ČERIN IVAN

ŠKOFJA LOKA

333

169

502

1.

    2.                

AHAČIČ ŠTEFAN

TRŽIČ

323

156

479

2.

    3.                

OZMEC PETER

MEŽIŠKA DOLINA

330

149

479

3.

    4.                

FREIDL JOŽE

MUTA

312

149

461

4.

    5.                

ZATLER VINKO

ŠKOFJA LOKA

319

133

452

5.

    6.                

RISTIČ SLOBODAN

LJ. - VIČ RUDNIK

290

160

450

6.

    7.                

ROGELJŠEK RUDI

ZDVIS

276

195

371

7.

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

MOŠKI - DRUGE POŠKODBE K5  - nacionalna kategorija

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

NOVAK IVAN

KOČEVJE

346

170

516

1.

    2.                

IRŠIČ JOŽE

ŠALEŠKA DOLINA

359

155

514

2.

    3.                

POPOVIČ ZDRAVKO

ZDVIS

337

164

501

3.

    4.                

FILIPAJ DRAGO

JESENICE

333

164

497

4.

    5.                

MARAVIČ MARJAN

ZDVIS

333

163

496

5.

    6.                

ŠEGOVC STANISLAV

DRAVOGRAD

325

168

493

6.

    7.                

KUMAR SEBASTJAN

PIRAN

330

157

487

7.

    8.                

ŽEGARAC RADE

LJUBLJANA

322

164

486

8.

    9.                

ŠUŠNJARA LUKA

LJUBLJANA

330

152

482

9.

 10.                

ŠLEBNIK MILAN

DRAVOGRAD

323

156

479

10.

 11.                

VETRIH JOŽE

NOVA GORICA

333

146

479

11.

 12.                

KERNIČ MARJAN

LJUBLJANA - ŠIŠKA

326

151

477

12.

 13.                

KADIŠ LEOPOLD

DRAVOGRAD

329

147

476

13.

 14.                

ŽNIDAR IVAN

ŠALEŠKA DOLINA

330

146

476

14.

 15.                

POVŠE ANTON

ŠALEŠKA DOLINA

309

152

461

15.

 16.                

OBLAK STANISLAV

ZDVIS

315

136

451

16.

 17.                

PADOVAC VITOMIR

KOČEVJE

333

117

450

17.

 18.                

ŠULIGOJ MIROSLAV

NOVA GORICA

309

139

448

18.

 19.                

GROS POLDE

BLED

319

118

437

19.

 20.                

BABIČ ŠTEFAN

ZDVIS

300

135

435

20.

 21.                

ŠPUR FRANC

MARIBOR

312

125

427

21.

 22.                

ČEDE DUŠAN

DRAVOGRAD

305

117

422

22.

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

MOŠKI - SLEPI IN SLABOVIDNI B1

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

ŽNUDERL MATEJ

CELJE

487

-

487

1.

    2.                

KERMC JANEZ

NOVO MESTO

425

-

425

2.

    3.                

PARADIŽ IGOR

MARIBOR

248

-

248

3.

    4.                

ŠPROHAR LUJ

LJUBLJANA

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

MOŠKI - LEPI IN SLABOVIDNI B2

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

GUBERAC FILIP

KOPER

527

-

527

1.

    2.                

FURLAN TOMAŽ

KOPER

506

-

506

2.

    3.                

PANGERŠIČ LEON

KOPER

428

-

428

3.

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

MOŠKI - SLEPI IN SLABOVIDNI B3

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

ŽALAR MARJAN

PTUJ

669

-

669

1.

    2.                

VODUŠEK JAKOB

CELJE

668

-

668

2.

    3.                

RIBIČ PAVEL

LJUBLJANA

661

-

661

3.

    4.                

ŽALAR MITJA

PTUJ

657

-

657

4.

    5.                

SAJE DUŠAN

KOPER

654

-

654

5.

    6.                

RUS MIRKO

LJUBLJANA

638

-

638

6.

    7.                

STRELEC ANDREJ

PTUJ

615

-

615

7.

    8.                

ŠTEFANIČ AVGUST

NOVO MESTO

605

-

605

8.

    9.                

JAKIČ EMIL

LJUBLJANA

600

-

600

9.

 10.                

ZALOŽNIK JOŽE

CELJE

587

-

587

10.

 11.                

NOVAK JOŽE

LJUBLJANA

582

-

582

11.

 

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

ŽENSKE - SLEPI IN SLABOVIDNI B2

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

NOVAK ANGELA

KOPER

477

-

477

1.

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

ŽENSKE - SLEPI IN SLABOVIDNI B3

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

    1.                

ŠTEMBERGER MARIJA

CELJE

557

-

557

1.

    2.                

LAZAREVIČ GABRIJELA

PTUJ

508

-

508

2.

    3.                

FRAS MARIJA

CELJE

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

Opomba:  / ni nastopila

ŽENSKE - PARAPLEGIKI

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

       1.             

ŠTIRN CVETKA

LJUBLJANA

283

111

396

1.

       2.             

IVANIŠEVIČ SENKA

LJUBLJANA

277

105

382

2.

       3.             

KOSTEVC IVANKA

MARIBOR

263

112

375

3.

       4.             

ČAUŠEVIČ NADA

LJUBLJANA

174

88

262

4.

       5.             

JANEŽIČ MARTA

MURSKA SOBOTA

/

/

/

/

       6.             

JEREB SLAVKA

KRANJ

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

Opomba:  / ni nastopila

ŽENSKE - DRUGE POŠKODBE K1 – K4

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

        1.            

ORBAN JELKA

MURSKA SOBOTA

317

116

433

1.

        2.            

JENKO JULIJA

ŠKOFJA LOKA

275

107

382

2.

        3.            

CVETKO ROZALIJA

ZDVIS

/

/

/

/

        4.            

GREGORN HELENA

ZDVIS

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

Opomba:  / ni nastopila

ŽENSKE - DRUGE POŠKODBE K5 – nacionalna kategorija

ZAP. ŠT.

PRIIMEK IN IME

KLUB

POLNO

ČIŠČENJE

SKUPAJ

MESTO

         1.    

JUGOVAC IVA

LOGATEC

338

174

512

1.

         2.    

VELIŠČEK ANA

CERKNICA

332

174

506

2.

         3.    

COPIČ MARIJA

AJDOVŠČINA

334

147

481

3.

         4.    

ULE JUŽICA

CERKNICA

320

155

475

4.

         5.    

ŽNIDARŠIČ MIRA

CERKNICA

319

147

466

5.

         6.    

MARINČ VESNA

KOČEVJE

310

153

463

6.

         7.    

KORENČ IVANA

LOGATEC

307

152

459

7.

         8.    

GARB PAVLA

ZDVIS

314

140

454

8.

         9.    

MARC SONJA

AJDOVŠČINA

321

132

453

9.

      10.    

ŽVIKARD BERNARDA

SLOVENJ GRADEC

285

164

449

10.

      11.    

CILENŠEK ANGELA

ŽALEC

308

138

446

11.

      12.    

POTOČNIK ANGELCA

KOČEVJE

333

112

445

12.

      13.    

STRGAR ALOJZIJA

LJUBLJANA - ŠIŠKA

307

137

444

13.

      14.    

PAROTAT MARJETA

MEŽIŠKA DOLINA

291

146

437

14.

      15.    

STRMOLE TEREZIJA

LJUBLJANA - ŠIŠKA

308

127

435

15.

      16.    

RIHTAR ANICA

KOČEVJE

307

127

434

16.

      17.    

MLEKUŽ ALENKA

NOVA GORICA

304

125

429

17.

      18.    

GOSTEČNIK TONČKA

RADLJE

282

119

401

18.

      19.    

TOLAR MARIJA

ŠKOFJA LOKA

293

108

401

19.

      20.    

ŽELEZNIKAR VALERIJA

ZDVIS

/

/

/

/

GLAVNI SODNIK: MOHORIČ DRAGO

Opomba:  / ni nastopila

REZULTATI DRŽAVNIH PRVENSTEV V SHOW DOWNU – 3. APRIL 2004

 

MOŠKI - MARIBOR

 

1. VAUPOTIČ FRANC                    MDSS PTUJ

2. VOGRINČIČ BOŠTJAN               MDSS MURSKA SOBOTA

3. SABO ALEKSANDER                  CENTER ŠKOFJA LOKA

4. ČUŠ BRANKO                           MDSS MARIBOR

5. VIRT BENO                              MDSS KRANJ

6. PODOBNIKAR SIMON                CENTER ŠKOFJA LOKA

7. BLAŽEVIČ DRAGAN                   MDSS KRANJ

8. ČIŽMAN GREGOR                     KPŠRD KAREL JERAJ LJUBLJANA

9.SMRDEL TONI                           CENTER ŠKOFJA LOKA

10. ČUČKOVIČ VALTER                 MDSS MARIBOR

11. MURI EMIL                             MDSS KRANJ

12. KERNC JANEZ                         MDSS NOVO MESTO

13. DETIČEK TOMAŽ                    CENTER ŠKOFJA LOKA

14. JAKIČ EMIL                            KPŠRD K. JERAJ LJUBLJANA

15. POTOČNIK JANEZ                   MDSS KRANJ

16. VRTAČNIK VALTER                 MDSS CELJE

 

ŽENSKE – LJUBLJANA

 

1.CAF SIMONA                            MDSS MARIBOR

2.JESIH BAČNIK TANJA                 ZAVOD ZA SLEPO IN SLABOVIDNO MLADINO LJUBLJANA

3.MLAKAR BARBARA                     MDSS CELJE

 

4. – 6.

ORANIČ TANJA                             ZAVOD ZA SLEPO IN SLABOVIDNO MLADINO LJUBLJANA

ŽGAJNAR NATAŠA                        KPŠRD KAREL JERAJ LJUBLJANA

LAZAREVIČ GABRIJELA                  MDSS PTUJ

 

7. – 12.

FURLAN NEŽKA                             MDSS NOVO MESTO

KOS SANJA                                  ZAVOD ZA SLEPO IN SLABOVIDNO MLADINO LJUBLJANA

KOSTANJEVEC MAJA                     ZAVOD ZA SLEPO IN SLABOVIDNO MLADINO LJUBLJANA

SURLA SAŠA                                KPŠRD KAREL JERAJ LJUBLJANA

PERŠUH VALERIJA                         MDSS PTUJ

NOVAK ANGELA                             MDSS KOPER

IMG_97701.jpg (64936 bytes)Številka: 51/04

Datum: 15.3.2004

-          Kulturno prosvetno in športno rekreativno

     Društvo Karel Jeraj, Ljubljana

-          MDSS Murska Sobota       

-          Zveza za šport invalidov Slovenije

 

Zadeva: POROČILO O IZVEDENI 13. KONČNICI DRŽAVNEGA PRVENSTVA V GOLBALU ZA LETO 2004 (PLAY OFF)

 

IMG_97961.jpg (59189 bytes)V organizaciji Zveze za šport invalidov Slovenije je Medobčinsko društvo slepih in slabovidnih Murska Sobota, kot izvajalec, izvedlo 13. državno prvenstvo v golbalu za leto 2004, v soboto, 13. marca 2004 v telovadnici Zavoda za slepo in slabovidno mladino, Langusova 16, Ljubljana s pričetkom ob 10.00 uri. Na tekmovanju so sodelovale ekipe: Prvaki, Mehurčki in MDSS Murska Sobota.

 

Doseženi so bili naslednji rezultati:

MESTO

EKIPA

1.

PRVAKI

2.

MEHURČKI

3.

MDSS MURSKA SOBOTA

 

Na samem tekmovanju je sodelovala ekipa Zagreba.

 

Tekmovanje je potekalo brez zapletov in je bilo zaključeno ob 16.30 uri.

 

S športnimi pozdravi!

 

Tajnica društva:                                             Predsednik društva:

Marjeta Grabar                                                 Anton Tonček Kos

  ostale fotografije so tukaj >

IMG_46801.jpg (75805 bytes)DRŽ.PRV.INV.POSAMIČNO - POSPEŠENI ŠAH (10 minut)

 Litija, 13.3.2004

Končno stanje

  Mesto       Igralec                        FED   Kat.  ELO    LRat   Točke  MBuch   Buch

    1    (34) Planinc,Edo                 SLO                    1500    10.5     61.0     75.0 

    2     (7) Kotnik,Franc                 SLO    I               2027     8.0     60.5     75.5 

    3    (15) Huremovič,Asim          SLO   II                1908    8.0      57.5     71.0 

    4     (6) Jazbec,Hinko                SLO  MK              2034    7.0      61.0     77.0 

    5    (20) Kutin,Dušan                 SLO   I      2074   1841    7.0      60.5     73.5 

    6    (10) Šušter,Franc                SLO   I                2000    7.0     57.5     71.0 

    7     (8) Milinkovič,Nebojša        SLO  MK               2021    7.0     56.0      71.0 

    8     (4) Ušeničnik,Matej            SLO   I                 2079    6.5     57.0      72.0 

    9    (11) Njegovan,Dušan          SLO  MK               1996    6.5     57.0      70.0 

   10     (1) Vasič,Petar                  SLO  MK              2112    6.5     56.0      68.5 

   11    (13) Kodrič,Vladimir            SLO  MK              1961    6.5     52.5      64.0 

   12    (14) Špilak,Tomislav           SLO  II      2120   1922    6.0     57.0      72.0 

   13    (28) Hevir,Vladimir              SLO   I                1950    6.0     55.0      67.5 

   14    (17) Abramovič,Drago        SLO III                  1864    6.0     52.5     63.5 

   15    (16) Zavratnik,Maks           SLO  II                  1871     6.0    51.5      59.5 

   16    (12) Janžekovič,Anton       SLO   I                   1979    6.0      48.5     62.0 

   17    (37) Obolnar,Srečko           SLO                      1500    6.0     46.5      56.0 

   18     (3) Cvar,Štefan                  SLO  MK               2083    6.0    41.0      52.5 

   19    (22) Kočevar,Leopold         SLO   I                   1831    5.5     53.5     65.0 

   20     (5) Hevir,Zlatko                  SLO  MK    2159     2064   5.5     50.0     60.5 

   21    (27) Lovrenčič,Anton          SLO  IV                   1500    5.5    49.5     59.5 

   22    (23) Berložnik,Adolf            SLO   I                   1796    5.5    44.5    55.5 

   23    (25) Barl,Ivan                      SLO  II                  1500    5.5    43.5     51.5 

   24    (18) Brunčič,Janko              SLO  II                   1863    5.0    52.0    63.5 

   25     (9) Poberžnik,Janez           SLO   I                    2006    5.0   51.5     63.0 

   26    (21) Grčar,Janez                 SLO III                   1839    5.0   46.0     56.5 

   27    (32) Perko,Anton                SLO  IV                   1500    5.0   43.5   51.0 

   28    (38) Kandorfer,Sandi          SLO  IV                   1500    5.0   42.0    49.0 

   29     (2) Božičnik,Jože               SLO  MK                  2106   4.5    50.0    59.5 

   30    (19) Jurič,Marko                 SLO  II                    1856    4.5   49.5    59.0 

   31    (33) Kranjc,Pavel                SlO  IV                   1500    4.5    41.0   48.5 

   32    (26) Bordonček,Mark          SLO  II                     1500    4.5   40.0    49.0 

   33    (31) Černigoj,Angel             SLO  IV                  1500    4.0    43.0    51.5 

   34    (29) Muligaj,Xevdat             SLO  IV                   1500    3.0     39.5   48.5 

   35    (36) Bernašek,Zlatko           SLO  IV                    1500   3.0    39.5     46.5 

   36    (30) Cilenšek,Franci            SLO  IV                   1500    2.5    41.5    49.5 

   37    (24) Zorč,Stanislav              SLO  II                    1673    2.5   36.5    43.0 

   38    (35) Urbanc,Damjan            SLO  IV                  1500    1.0    39.0    47.5 

IMG_46841.jpg (105120 bytes)

                                              Sodnik: SAŠO ANŽUR

 

Svicar 5.7 by Ales Drinovec,
Lastnik: SK Zagorje ob Savi

 

ostale fotografije so tukaj >

Rezultati državnega prvenstva v smučanju za invalide 2004

Poleg preglednice, ki je objavljena tukaj so na voljo tudi rezultati v PDF formatu (kliknite tukaj, če jih želite posneti)

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW - ZENSKE

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

1.

Smole Stephanie

Kärnten

00:48,51

 

2

4.

Jakin Mira

Društvo paralitikov Slovenije

01:02,59

00:14,08

3

2.

Pivar Simona

Sonček

01:34,63

00:46,12

4

3.

Kosanić Aleksandra

Hrvaška

01:38,63

00:50,12

5

6.

Filipović Maria

Hrvaška

03:54,12

03:05,61

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

S NAC - ZENSKE

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

8.

Sajovic Sonja

DI Tržič

00:50,35

 

2

7.

Taks Jožica

IŠD Samorastnik Ravne

00:54,98

00:04,63

3

15.

Ducman Ana

MDI Šaleške doline Velenje

00:56,94

00:06,59

4

13.

Vok Marija

MDI Šaleške doline Velenje

01:14,68

00:24,33

5

12.

Klosternik Irena

MDI Šaleške doline Velenje

01:19,98

00:29,63

6

16.

Nemec Breda

DI Tržič

01:24,69

00:34,34

7

9.

Perunčič Anamarija

Hrvaška

03:24,50

02:34,15

8

10.

Pistotnik Anica

MDI Šaleške doline Velenje

 

 

9

11.

Mogilnicki Marija

MDI Šaleške doline Velenje

 

 

10

14.

Ferfolja Milena

MDI Šaleške doline Velenje

 

 

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SG - ZENSKE

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

22.

Meglič Lojzka

Auris Kranj

00:37,02

 

2

27.

Locnikar Adrijana

DGN Celje

00:39,68

00:02,66

3

26.

Rogel Jerica

DGN Celje

00:45,35

00:08,33

4

25.

Peperko Suzana

DGN Celje

00:46,58

00:09,56

5

17.

Kopina Polona

Auris Kranj

00:47,07

00:10,05

6

28.

Orešnik Nina

MDGN Ljubljana

00:50,19

00:13,17

7

19.

Peperko Daša

DGN Celje

00:56,55

00:19,53

8

23.

Šiler Petra

Auris Kranj

01:01,70

00:24,68

9

21.

Peperko Deja

DGN Celje

01:18,35

00:41,33

10

20.

Hraski Area

Hrvaška

01:34,42

00:57,40

11

18.

Vavpetič Marta

DGN Ljubljana

diskvalif.

 

12

24.

Smodiš Nataša

DGN Nova Gorica

diskvalif.

 

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW 10

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

30.

Breznik Žiga

Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine

00:55,85

 

2

29.

Rak Alexander

Kärnten

00:56,52

00:00,67

3

31.

Steiner Anton

Niederoesterreich

00:58,30

00:02,45

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW -2

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

34.

Stržinar Rajko

MDI Škofja Loka

00:47,31

 

2

37.

Kovačič Jože

Društvo paralitikov Slovenije

00:54,37

00:07,06

3

36.

Goriupp Erich

Kärnten

00:57,14

00:09,83

4

32.

Hribar Ivan

DI Sevnica

 

 

5

33.

Kircher Franz

Kärnten

 

 

6

35.

Winkler Fred

Kärnten

 

 

7

38.

Napetschnig Siegfried

Kärnten

 

 

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW 5-7

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

39.

Gerhard Pscheider

Kaerten

 

 

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW 9

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

41.

Godejša Alojz

DI Tržič

00:56,43

 

2

40.

Štendler Amadej

Sonček

01:01,00

00:04,57

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW 4

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

48.

Kapun Marjan

ŠDI Maribor

00:38,96

 

2

47.

Ossimitz Michael

Kärnten

00:43,69

00:04,73

3

45.

Poljanc Franc

DI Tržič

00:44,19

00:05,23

4

42.

Jakin Jordan

Društvo paralitikov Slovenije

00:44,45

00:05,49

5

46.

Salmič Boštjan

Velenje

00:45,98

00:07,02

6

44.

Zupančič Marko

Društvo paralitikov Slovenije

00:58,75

00:19,79

7

43.

Zadro Tomislav

Hrvaška

01:04,84

00:25,88

  

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SLW 6-8

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

55.

Kos Srečko

IŠD Samorastnik Ravne

00:36,27

 

2

59.

Pommer Josef

Steiermark

00:37,51

00:01,24

3

53.

Ačko Branko

ŠDI Maribor

00:38,69

00:02,42

4

60.

Rejec Jure

MDI Škofja Loka

00:40,34

00:04,07

5

52.

Stübler Rudolf

Steiermark

00:40,43

00:04,16

6

58.

Hafner Danilo

DI Tržič

00:42,86

00:06,59

7

49.

Lesjak Dominik

IŠD Samorastnik Ravne

00:43,83

00:07,56

8

51.

Dadić Mario

Hrvaška

00:53,28

00:17,01

9

61.

Pesjak Zlatko

Hrvaška

01:57,58

01:21,31

10

50.

Miklošič Emil

MDI Škofja Loka

 

 

11

54.

Krischnig Hermann

Kärnten

 

 

12

56.

Keller Karl

Kärnten

 

 

13

57.

Ahačič Štefan

DI Tržič

 

 

 

 

URADNI REZULTATI

 

 

 

 

SG - MOSKI

 

 

 

mesto

št. št.

ime in priimek

 

čas

zaostanek

1

75.

Petrač Samo

DGN Ljubljana

00:35,14

 

2

69.

Špan Simon

DGN Celje

00:37,29

00:02,15

3

70.

Rožman Franci

DGN Ljubljana

00:40,39

00:05,25

4

80.

Kokol Darko

DGN Podravja Maribor

00:40,41

00:05,27

5

81.

Vivod Andrej

DGN Podravja Maribor

00:41,51

00:06,37

6

71.

Kuhar Bogdan

DGN Krško

00:42,17

00:07,03

7

77.

Rogel Robert

DGN Celje

00:43,60

00:08,46

8

65.

Petrnelj Andrej

DGN Nova Gorica

00:46,56

00:11,42

9

74.

Vukajlovič Vladan

DGN Nova Gorica

00:48,60

00:13,46

10

76.

Orešnik Jan

DGN Ljubljana

00:51,47

00:16,33

11

67.

Zorko Rok

DGN Celje

00:52,62

00:17,48

12

79.

Črešnik Bedrija

DGN Podravja Maribor

00:54,60

00:19,46

13

62.

Ahačič Vinko

Auris Kranj

00:58,84

00:23,70

14

68.

Blatnik Janez

DGN Novo mesto

01:23,75

00:48,61

15

63.

Kravanja Gabrijel

DGN Nova Gorica

odstop

 

16